.
پنجشنبه 3 اسفند 1402.
امروز
Feb 22 2024.
برابراست با

۸۵ تن نخاله‌ از سطح معابر و اراضی شهر قدس جمع شد

رضا حیدری شهرقدس

رضا حیدری معاون خدمات شهری شهرداری قدس گفت: تخلیه نخاله‌‌های ساختمانی در معابر، حاشیه خیابان‌‌ها و اراضی خالی سطح شهر یکی از معضلاتی است که مدیریت شهری همواره با آن مواجه است و باعث ایجاد اختلال در عبور و مرور شهروندان، افت شاخص بهداشت و نظافت عمومی و آسیب به سیما و منظر شهری می‌شود.

وی تصریح کرد: در کنار راهکارهای قانونی برای برخورد با مسببان این مشکل، شهرداری قدس با استفاده از تجهیزات لجستیکی سازمان مدیریت پسماند، به منظور رفاه ارتقای سطح بهداشتی و جلوه بصری شهری و رفع مشکلات مذکور به صورت مستمر اقدام به جمع‌آوری و انتقال نخاله‌های ساختمانی از سطح معابر و اراضی بایر سطح شهرقدس می‌کند.

حیدری افزود: در همین راستا، شهرداری قدس هفته گذشته اقدام به جمع‌آوری و انتقال ۸۵ تن نخاله‌ در قالب ۴۱ سرویس از سطح معابر و اراضی شهر کرده که از مقادیر فوق ۱۲ تُن نخاله توسط منطقه یک، ۶۵ تُن نخاله توسط منطقه ۲ و مقدار ۸ تُن نخاله توسط منطقه ۳ شهرداری قدس جمع‌آوری گردیده است.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس خاطرنشان کرد: با استناد به بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها هرگونه تخلیه و رهاسازی پسماند و نخاله در سطح فضای شهری ممنوع بوده و برخورد با این موضوع در راستای کاهش آن، نیازمند کمک و همیاری تمامی شهروندان است.

اضافه کردن نظر

ghodsi 14.jpg

معرفی شهدای شهرقدس

logo-samandehi

آمار بازدید از سایت

امروز356
دیروز526
این ماه13261
مجموع591729

ip و مشخصات دستگاه شما: 3.237.34.21
Unknown ? Unknown