.
سه شنبه 5 تير 1403.
امروز
Jun 25 2024.
برابراست با

دستگیری گسترده در شهرقدس

اخبار شهرقدس

دادستان عمومی و انقلاب شهرقدس از دستگیری ۲ کارمند اداره صمت، ۳ کارمند فرمانداری، ۲ غیرکارمند حوزه معادن و ۲ کارچاق کن ادارات خبر داد و گفت: در حوزه فضای سبز شهرداری نیز ۲ پرونده توسط پلیس و اداره اطلاعات تشکیل شده و تحقیقات و مبارزه با فساد اداری ادامه دارد.

کریم ولی پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس در گفت و گو با خبرنگار فارس در شهرقدس اظهار کرد: در راستای مبارزه با فساد در دستگاه های اجرایی تاکنون ۳ نفر از کارمندان فرمانداری در دوره مدیریت دولت قبل به دلیل مشارکت در اختلاس و تضییع حقوق بیت المال بازداشت شدند.

وی گفت: همچنین ۲ نفر از کارمندان اداره صنعت، معدن و تجارت به اتهام اخذ رشوه، مشارکت در ارتشا و تضییع حقوق بیت المال دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس افزود: در همین راستا ۲ نفر از افراد غیرکارمند حوزه معادن به اتهام پرداخت رشوه و برداشت بدون مجوز و غیرقانونی مواد معدنی دستگیر شدند.

وی با اشاره به دستگیری‌های شهرداری قدس بیان کرد: در این اداره نیز ۲ پرونده در حوزه فضای سبز تشکیل شده که یک مورد در پلیس اطلاعات به دلیل تضییع حقوق بیت المال، اختلاس و اعمال نفوذ نزد مقامات، دستگیر شده و یک مورد دیگردر اداره اطلاعات به جهت اخذ و پرداخت رشوه بوده و تحقیقات و دستگیری ها در این بخش ادامه دارد.

ولی پور با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۲ نفر از کارچاق کن های ادارات نیز دستگیر شدند، برای چند نفر از کارمندان شهرداری و کارکنان فرمانداری که به صورت سازمان یافته جرائم انجام می دادند، کیفر خواست صادر شد و از کار تعلیق شدند.

منبع: فارس

اضافه کردن نظر

توجه: نظر شما پس از تایید مدیریت سایت به نمایش در خواهد آمد.

از عملکرد کدام اداره شهرقدس بیشترین رضایت را دارید؟

معرفی شهدای شهرقدس

ghodsi 18.jpg

آمار بازدید از سایت

772392
امروز
دیروز
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
289
663
25342
22145
772392

آی‌پی شما: 3.236.142.143
امروز: سه شنبه، 05 تیر 1403 - ساعت: 11:04:49